SYSTEMY DO MONITORINGU GPS

ORAZ DO ZABEZPIECZENIA POJAZDU

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE

POBIERZ OFERTĘ

Wypełnij formularz, aby pobrać ofertę.

Administratorem danych osobowych jest Gannet Guard Systems S.A., ul. Pileckiego 63, 02-781 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu przyjmowania korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, chyba że korespondencja dotyczy ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, oraz wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Czytaj całość.

 
 

Systemy do Monitoringu GPS oraz do Zabezpieczenia pojazdów

Gannet oferuje pełny wachlarz usług związanych z lokalizacją pojazdów po kradzieży, monitoringiem GPS i telematyką dla flot.
Nasze systemy znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, zarówno w biznesie jak i w użytkowaniu prywatnym.

 

 

GanTrack
System lokalizacji radiowej

Stworzony do lokalizacji i namierzania skradzionych pojazdów w technologii VHF/GSM/GPS. Namierzanie za pomocą samolotów, ekip radionamiarowych naziemnych oraz masztów radiowych. Współpraca z Policją potwierdzona.

GanFleet
GPS dla flot

Monitoring floty pojazdów z możliwością pobierania danych takich jak zużycie paliwa, czasu pracy, uruchomienia silnika czy opuszczania wyznaczonych wcześniej geostref które umożliwiają sprawne zarządzanie flotą w firmie.

GanFleet
Monitoring GPS do samochodu

Innowacyjny nadajnik GPS który na bieżąco monitoruje pojazd, umożliwiając dokładną i precyzyjną obserwację pojazdu. Zespolony z prostą i intuicyjną aplikacją mobilną(na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz dostęp do nowoczesnej platformy internetowej umożliwiające bieżące monitorowanie lokalizacji GPS i danych dotyczących obsługi pojazdu.

Lokalizatory GPS
Szeroka oferta specjalistycznych lokalizatorów GPS

Pozostałe systemy lokalizacyjne takie tak jak GPS do bagażu, GPS dla seniora, GPS dla psa itp.

E-Toll
Innowacyjny system elektronicznego poboru opłat za transport

Usługa e-toll umożliwia opłacanie przejazdów na autostradach i drogach krajowych, również dostęp do pozycji GPS samochodu.

Odnalezione pojazdy po kradzieży

Poniżej prezentujemy przykłady pojazdów odnalezionych przy pomocy systemów radiowych oraz monitoringu GPS firmy Gannet Guard Systems.

Więcej o namierzaniu radiowym samochodów

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Odnajdujemy 95% pojazdów w pierwszej dobie od kradzieży

 
Lat na rynku
0
Odnalezionych pojazdów
0 +
Klientów
0 +