Kontakt

Dane kontaktowe:

Gannet Guard Systems S. A.

Zapytaj o ofertę

Centrala Alarmowa

Kontakt dla Mediów

Inspektor Ochrony Danych

Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać optymalny zestaw

Jeśli szukasz doświadczonego producenta urządzeń, które zapewnią zarówno efektywne zarządzanie flotą, jak i skuteczną lokalizację pojazdów GPS, zachęcamy do kontaktu. Sprzęt marki GANNET od 20 lat wykorzystywany jest w Polsce. Bazując na doświadczeniu zdobytym na Zachodzie, zabezpieczamy pojazdy i obiekty przed kradzieżą dzięki systemom radiowym.

Oferujemy skuteczne narzędzia do monitorowania samochodu, a także geolokalizację łodzi czy lokalizację maszyn budowlanych bądź rolniczych. Z naszymi produktami możesz kontrolować poziom paliwa czy sprawdzać tras przedstawicieli handlowych. Nadajniki GPS pozwolą Ci również zadbać o bezpieczeństwo dzieci, seniorów i zwierząt domowych.

Nie wiesz, jaki lokalizator wybrać? Chcesz bliżej poznać naszą ofertę i ceny poszczególnych systemów? Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać optymalny zestaw.

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Gannet Guard Systems S.A., ul. Pileckiego 63, 02-781 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu przyjmowania korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, chyba że korespondencja dotyczy ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, oraz wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Czytaj całość.