poczta@gannet.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeśli szukasz doświadczonego producenta urządzeń, które zapewnią zarówno efektywne zarządzanie flotą, jak i skuteczną lokalizację pojazdów GPS, zachęcamy do kontaktu. Sprzęt marki GANNET od 20 lat wykorzystywany jest w Polsce, bazując na doświadczeniu zdobytym na Zachodzie.

Oferujemy skuteczne rozwiązania sprawdzone nie tylko jako GPS do monitorowania samochodu, ale również geolokalizację łodzi czy lokalizację maszyn budowlanych bądź rolniczych. Z naszymi produktami skutecznie zadbasz nawet o kontrolę paliwa czy sprawdzenie tras przedstawicieli handlowych.

Administratorem danych osobowych jest Gannet Guard Systems S.A., ul. Pileckiego 63, 02-781 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu przyjmowania korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, chyba że korespondencja dotyczy ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, oraz wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Czytaj całość.

* - pole wymagane.