O nas – Gannet Guard Systems

Firma Gannet Guard Systems z siedzibą w Warszawie jest liderem w dziedzinie opracowywania i wdrażania systemów monitorowania i odzyskiwania pojazdów po kradzieży.

Spółka Gannet Guard Systems powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku związane z zapewnieniem większego bezpieczeństwa ludzi i mienia. Zajmujemy się namierzaniem i odnajdywaniem obiektów, pojazdów, a także ludzi i zwierząt, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych czy łodzi, które padły łupem złodziei, a także odnalezienie zagubionych osób i domowych pupili.

Nasze systemy monitoringu z powodzeniem wykorzystywane są do zarządzania flotą przez zorganizowane przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne.

Ułatwiają działalność operacyjną, pozwalają ograniczyć koszty, umożliwiają optymalizację prowadzonych działań, usprawniają łańcuch decyzyjny, zapewniają pełną kontrolę nad zadaniami wykonywanymi przez pracowników i wspierają biznes poprzez zwiększenie efektywności. Podnoszą również bezpieczeństwo oraz ułatwiają codzienną pracę związaną z użytkowaniem pojazdów.

Na polskim rynku aktywnie działamy od 1997 roku, wdrażając rozwiązania znane na Zachodzie, w tym w Skandynawii, skąd pochodzi nasz know-how.  Pierwsza generacja modułu GanTrack wykorzystywanego do monitorowania pojazdów została w całości opracowana i wyprodukowana w Norwegii  na zamówienie jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych – Unii Storebrand. Pierwotnie moduł służył do geolokalizacji łodzi turystycznych i jachtów. W efekcie dalszego rozwoju znalazł on zastosowanie w innych segmentach rynku – począwszy od przyczep kempingowych, przez samochody, kończąc na motocyklach czy kontenerach.

Nieustannie rozwijamy nasze systemy monitoringu i poszerzamy ofertę produktów, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Skuteczne zabezpieczenie mienia przed kradzieżą, a także podniesienie bezpieczeństwa dzieci, osób starszych i zwierząt domowych to cele, które mamy stale przed oczami. Ponadto wspieramy pracę klientów biznesowych – firm transportowych, budowlanych i gospodarstw rolniczych, ułatwiając im efektywne zarządzanie flotą pojazdów i maszyn.

Firma Gannet Guard Systems posiada pozwolenie radiowe na wyłączność.

Jeśli nie wiesz, które z oferowanych przez nas rozwiązań najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Grono fachowców wyspecjalizowanych w dostarczaniu systemów dla logistyki i innych branż związanych nie tylko z transportem przygotuje atrakcyjną ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy.

Z naszych urządzeń skorzystało dotychczas już niemal 30 tysięcy użytkowników. Dziękujemy za obdarzenie tak ogromnym zaufaniem!

ZOBACZ WIĘCEJ