poczta@gannet.pl
Background

Nowość!!!
GanTrack PLUS
System Radiowej Lokalizacji
z modułem powiadomień!

Sprawdź specjalną ofertę dla obecnych klientów

Pobierz ofertę

Wypełnij formularz, aby pobrać ofertę.

Administratorem danych osobowych jest Gannet Guard Systems S.A., ul. Pileckiego 63, 02-781 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu przyjmowania korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, chyba że korespondencja dotyczy ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, oraz wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Czytaj całość.

Zwiększ możliwości systemu GanTrack

PLUS to dodatkowy moduł powiadomień

GanTrack PLUS to system szybkiego wykrywania kradzieży z funkcją powiadamiania mający możliwość lokalizowania obiektu. System działa w oparciu o technologię GPS i GSM. Jego zadaniem jest praca w trybie czuwania w celu szybkiego wykrycia kradzieży lub ingerencji nieuprawnionych osób w działanie systemu (próba użycia zagłuszarki GPS/GSM, utrata zasilania, demontaż urządzenia).

Integralną częścią systemu jest możliwość włączania i wyłączania powiadomienia o nieautoryzowanym przemieszczaniu pojazdu za pomocą aplikacji mobilnej EuroFleet PLUS dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android.

Usługa może być dodatkowo rozszerzona o funkcję lokalizacji w czasie rzeczywistym, która umożliwia nieograniczony podgląd położenia pojazdu na mapie za pośrednictwem aplikacji mobilnej EuroFleet PLUS.

Unikalną zaletą systemu odróżniającą go od klasycznych autoalarmów jest nadzór Centrali Alarmowej Gannet Guard Systems monitorującej pojazd w trybie 24/7, do zadań której należy:

–>telefoniczne powiadamianie Klienta o zaistniałych zdarzeniach takich jak: nieautoryzowane użycie pojazdu, zagłuszanie urządzenia, demontaż urządzenia czy utrata głównego zasilania.

–>podanie aktualnej lokalizacji pojazdu

–>współpraca z Policją w przypadku kradzieży pojazdu – w przypadku kradzieży pojazdu dokładamy wszelkich starań, pomagając Policji w odnalezieniu auta po uprzednim zgłoszeniu kradzieży przez Klienta. Pomoc ta objawia się poprzez przekazywanie posiadanych danych lokalizacyjnych z zainstalowanego urządzenia.

Posiadanie systemu GanTrack PLUS uprawnia do ubiegania się o zniżki przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego dla zabezpieczonego pojazdu.

kciuk

Wysokiej jakości certyfikowany sprzęt

rozmowa

Wsparcie klienta 24h

strzała

25 lat doświadczenia w namierzaniu

zabezpieczenie

Dostęp do aplikacji iOS Android

ODNALEZIONE POJAZDY PO KRADZIEŻY

Poniżej prezentujemy przykłady pojazdów odnalezionych przy pomocy systemów radiowych oraz monitoringu GPS firmy Gannet Guard Systems Więcej o namierzaniu radiowym samochodów
toyota_4
Cze 2022 | woj. mazowieckie

Toyota Corolla

Zobacz więcej
Maserati Levante odnalezione przez Gannet Guard Systems
Cze 2022 | woj. mazowieckie

Maserati Levante

Zobacz więcej
Volkswagen Golf GTI odnaleziony przez Gannet Guard Systems
Maj 2022 | Francja

Volkswagen Golf GTI

Zobacz więcej
odnalezione_3
Maj 2022 | woj. dolnośląskie i lubuskie

BMW serii 5

Zobacz więcej