Jak innowacyjna macierz Dell EMC PowerStore umożliwiła przyspieszenie procesów i wsparła…

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Jak innowacyjna macierz Dell EMC PowerStore umożliwiła przyspieszenie procesów i wsparła…

Kiedy infrastruktura kluczowa dla funkcjonowania firmy wyczerpuje swój potencjał i wymaga wymiany, warto zwrócić się do zaufanego partnera, który pomoże opracować strategię modernizacji i transformacji IT z uwzględnieniem najnowszych dostępnych rozwiązań i technologii, przygotowując równocześnie firmę na wyzwania przyszłości. Informacja to klucz do sukcesu w biznesie XXI wieku.

Wiedząc, gdzie jest każdy z samochodów floty czy każda z maszyn parku maszynowego, mając świadomość, ile kilometrów przejechały, gdzie i kiedy tankowały albo ile czasu i z jakiego powodu spędziły w warsztacie, można znaleźć wzorce, które pozwolą opracować plany na przyszłość i zoptymalizować procedury. To z kolei szybko przełoży się na większą skuteczność, szybsze reakcje na zmieniające się potrzeby, lepsze wykorzystanie zasobów i oszczędność czasu, a więc na koniec – większe zyski.

Specjaliści z tradycjami

Tych bezcennych informacji może dostarczyć spółka Gannet Guard Systems, która specjalizuje się w systemach śledzenia i monitoringu pojazdów. Rozwiązania firmy Gannet wykorzystują zarówno system lokalizacji GPS, jak i systemy radiowe, zapewniając możliwość monitorowania położenia dowolnych pojazdów i obiektów ruchomych – samochodów, maszyn budowalnych, wagonów kolejowych czy kontenerów.

Oferta działającej na polskim rynku od 1997 roku firmy wciąż się poszerza. Zawiera zarówno produkty skierowane do osób prywatnych, jak i różnej wielkości organizacji, które oferują narzędzia i informacje pozwalające zarządzać flotą, monitorować pracę kierowców i zapewnić im bezpieczeństwo, usprawnić logistykę oraz łańcuchy decyzyjne, czy wreszcie – odzyskiwać skradzione samochody i urządzenia. Ostatnia część działalności firmy przynosi…

 

źródło:  www.transformation-experts.pl/

Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal