Gannet Guard Systems na eROBOCZE SHOW

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Gannet Guard Systems na eROBOCZE SHOW

Już niedługo, 8 kwietnia, w Dąbrowie Górniczej na Torze Motocross przy ulicy Zakawie odbędzie się pierwsze w tym roku eROBOCZE SHOW – wystawa i pokazy maszyn roboczych wraz z inauguracyjnym konkursem BIG BAU MASTERS. Nie zabraknie tam ekspertów Gannet Guard Systems.

„Firma Gannet Guard System już na poprzednim eROBOCZE SHOW popisała się dosyć spektakularnym pokazem. Doskonale pamiętamy grupę interwencyjną w kominiarkach i samochód – centrum dowodzenia. Wszystko to powróci w kwietniu w Dąbrowie Górniczej, ale z dodatkowymi atrakcjami…” – zachęcają sami organizatorzy.

Na tę okazję szykujemy pokaz możliwości „na żywo”. Widzowie będą mieli szansę zobaczyć, jak działa radiowy system lokalizacji maszyn – zorganizowane zostanie poszukiwanie „skradzionej” maszyny.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w Dąbrowie Górniczej, 8 kwietnia. Wszystkie informacje dotyczące planu imprezy pojawiają się w tej notce http://erobocze.pl/czytaj-wszystkie/item/1360-erobocze-show-w-dabrowie-gorniczej.

Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal