Gannet Guard Systems obecny podczas próby bicia rekordu Guinessa w „paleniu gumy”

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Gannet Guard Systems obecny podczas próby bicia rekordu Guinessa w „paleniu gumy”

20 maja w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowa impreza – GOC Harley-Davidson, największy salon marki Harley-Davidson w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, organizuje bicie rekordu Guinnessa w jeździe na motocyklu z jednoczesnym tzw. paleniem gumy. Nie zabraknie tam również przedstawicieli Gannet Guard Systems, jednego ze sponsorów wydarzenia.

Dotychczasowy rekord został ustanowiony rok temu w Stanach Zjednoczonych i wynosi nieco ponad 2 mile (ok. 3,6 km). Trasa do pokonania Rzeszowie jest zaplanowana na 3 mile, czyli ok. 5 km. Z dotychczasowym rekordem zmierzy się pochodzący z Płocka Maciej „DOP” Bielicki, legenda polskiego stuntu, czyli akrobatycznej jazdy na motocyklu, i jedyny w kraju stunter wykonującym tricki na Harley’u. Próba ustanowienia najlepszego wyniku zostanie podjęta na najnowszym modelu Harley-Davidson Street Rod, którego premiera odbyła się w marcu 2017 roku.

Na takiej imprezie nie może zabraknąć również przedstawicieli marki Gannet Guard Systems. Nasi eksperci będą obecni w trakcie bicia rekordu wraz ze stoiskiem, na którym będziecie mogli sprawdzić najnowsze rozwiązania GGS dedykowane motocyklistom oraz właścicielom skuterów i quadów. Najnowszy system GanFleet Moto to doskonałe rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach jednośladów. Pozwala zarówno odnaleźć skradzione pojazdy, jak i zwiększyć bezpieczeństwo ich użytkowników. W momencie wypadku moduł automatycznie przesyła informacje o zdarzeniu służbom ratowniczym i wskazanym wcześniej osobom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska i sprawdzenia najnowszych rozwiązań oferowanych przez Gannet Guard Systems. Dodatkowo będzie można przekonać się jak wygląda akcja odnalezienia skradzionego pojazdu. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne tutaj.

Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal