Gannet Guard Systems podczas Cabrio Poland 2017

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Gannet Guard Systems podczas Cabrio Poland 2017

II Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND to jedna z najważniejszych imprez dla miłośników kabrioletów i pasjonatów motoryzacji z całego świata. W tym roku odbędzie się 5 i 6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Gnieźnie! Nie mogło na niej zabraknąć przedstawicieli Gannet Guard Systems oraz naszego stanowiska, na którym będzie można sprawdzić ofertę GGS. Dodatkowo nasze moduły zostaną zamontowane w kilkudziesięciu autach, co da wgląd w czasie rzeczywistym w trasy pokonywane przez kabriolety.

Przed nami druga edycja wyjątkowego w skali europejskiej wydarzenia, dedykowanego nie tylko tym, którzy kochają wiatr we włosach i wiedzą, co znaczy wolność, jaką daje otwarty dach podczas jazdy samochodem. Zlotowi towarzyszyć będzie szereg integralnych wydarzeń takich jak: Impreza Integracyjna w Olandii, Rajd Pełen Tajemnic z Olandii do Gniezna, Food and Beer Festival, Klasyczna Sobota, skupiająca się głównie wokół klasycznych, unikatowych aut Cabrio, strefa EXPO z licznymi niespodziankami oraz koncert zespołu Blue Café.

Punktem kulminacyjnym będzie wspólne bicie rekordu w liczbie równocześnie otwierających dachy aut przy akompaniamencie muzyki AC/DC. Zlot uwieńczy barwna Parada Cabrio, która przejedzie ulicami Gniezna.

W trakcie imprezy będziecie mieli szansę zapoznać się z ofertą Gannet Guard Systems, prezentowaną przez naszych ekspertów. Pokażemy systemy monitoringu idealnie nadające się do kabrioletów – od klasyków po najnowsze modele. Pozwolą one zabezpieczyć samochody na wypadek kradzieży, dadzą wgląd w parametry eksploatacyjne aut i ich bieżącą lokalizację. Zyskacie też możliwość sprawdzenia funkcjonowania aplikacji EuroFleet, która na bieżąco będzie monitorowała pozycję pojazdów biorących udział w Cabrio Poland 2017.

Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a dla wszystkich zainteresowanych zabezpieczeniem swojego „cudeńka” stworzyliśmy specjalną ofertę, uszytą specjalnie na potrzeby aut ze składanym dachem.

Wiatru we włosach!

Więcej informacji tuaj: http://cabriopoland.com/

Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal