Gannet Guard Systems z tytułem Dobra Firma 2023

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Gannet Guard Systems z tytułem Dobra Firma 2023

Spółka Gannet Guard Systems znalazła się w prestiżowym gronie laureatów trzeciej edycji programu Dobra Firma, który organizuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Zaszczytne wyróżnienie otrzymała w kategorii Najbardziej Efektywna Firma – Firmy Małe.

Celem programu Dobra Firma jest wyróżnienie najprężniej działających firm w danym województwie, docenienie wysokich standardów ich działania oraz nagrodzenie liderów – podmiotów będących motorami lokalnej gospodarki.  

Wybór laureatów odbył się w kilku etapach. Eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dokonali m.in. analizy kilkuletnich wyników finansowych dostarczonych przez InfoCredit – agencję wywiadu gospodarczego. Przeprowadzili także ocenę profilów działalności, potencjału innowacyjnego, rozwojowego oraz reputacji szerokiej gamy podmiotów z całej Polski.

Po wstępnej ocenie zgromadzonych danych, wyłoniono 51 laureatów plebiscytu.

W gronie firm małych, które w ciągu ostatnich trzech raportowanych lat zatrudniały mniej niż 50 osób i osiągały roczny przychód do równowartości 10 mln euro lub których roczna suma bilansowa nie przekraczała równowartości 10 mln euro, laury otrzymała spółka Gannet Guard Systems. Eksperci ZPP docenili jej potencjał w kategorii Najbardziej Efektywna Firma – Firmy Małe.

– Cieszymy się, że nasze profesjonalne podejście do prowadzonego biznesu oraz osiągane wyniki zostały docenione przez grono specjalistów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. To potwierdzenie kompetencji firmy w zakresie oferowanych usług. Szczególną dumą są dla nas laury w kategorii związanej z efektywnością, która ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa – mówi Magdalena Skrzypczak, dyrektor sprzedaży w firmie Gannet Guard Systems. – Gratuluję pozostałym nagrodzonym, którzy z powodzeniem realizują cele biznesowe i przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki – dodaje Magdalena Skrzypczak.

Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal