poczta@gannet.pl

Mitsubishi Outlander

Odnalezione pojazdy z Gannet Guard Systems

Cze 2018

Odnalezione: Mitsubishi Outlander

  • region: woj. mazowieckie
  • odnalezione w: 1 dzień

27 czerwca w godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości, ekipa Gannet Guard Systems po intensywnych poszukiwaniach skradzionego pojazdu marki Mitsubishi, wkroczyła siłowo wraz z policją i strażą pożarną do zamkniętego garażu. Znajdował się w nim skradziony 26 czerwca pojazd.

data zniknięcia:

27.06.2018, 05:00

data odnalezienia:

27.06.2018, 05:00

Dzięki zamontowanemu w samochodzie systemowi GanTrack auto udało się zlokalizować z dokładnością do kilku centymetrów i precyzyjnie określić miejsce jego ukrycia. Klient, do którego należało Mitsubishi, już drugi raz w tym roku odzyskał skradzioną własność dzięki wsparciu Gannet Guard Systems.

Film:

Odnalezione Mitsubishi Outlander

27 czerwca w godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości, ekipa Gannet Guard Systems po intensywnych poszukiwaniach skradzionego pojazdu marki Mitsubishi, wkroczyła siłowo wraz z policją i strażą pożarną do zamkniętego garażu. Znajdował się w nim skradziony 26 czerwca pojazd. Dzięki zamontowanemu w samochodzie systemowi GanTrack auto udało się zlokalizować z dokładnością do kilku centymetrów i precyzyjnie określić miejsce jego ukrycia. Klient, do którego należało Mitsubishi, już drugi raz w tym roku odzyskał skradzioną własność dzięki wsparciu Gannet Guard Systems. #skradzionyodnalezionyhttps://gannet.pl/pobierz-oferte-zabezpieczenie-samochodu/

Gepostet von Gannet Guard Systems S.A. am Montag, 2. Juli 2018

 

SYSTEM: GanTrack

GanTrack

Do znalezienia tego pojazdu użyliśmy naszego sytemu
GanTrack Gannet Guard.

zobacz szczegóły