Raporty efektywności – sposób na poprawę wydajności w firmie

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Raporty efektywności – sposób na poprawę wydajności w firmie

Zmorą wielu zarządców flot i właścicieli firm posiadających wszelkiego rodzaju maszyny – czy to rolnicze, czy budowlane – jest kwestia uczciwości pracowników oraz odpowiedniej eksploatacji urządzeń. Sposobem, który pozwoli lepiej kontrolować podwładnych oraz zwiększać wydajność firmy, jest zastosowanie odpowiedniego systemu monitorowania bazującego na technologii GPS/GSM oraz radiowej.

Firma Gannet Guard Systems, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, wprowadziła w aplikacji EuroFleet dodatkową funkcję, która pozwala na generowanie raportów wydajności określonych maszyn. Moduły lokalizacyjne wyposażone w dodatkowe czujniki są nie tylko w stanie na bieżąco informować o lokalizacji pojazdu. Umożliwiają również wgląd w parametry takie jak zużycie paliwa, czas pracy, włączanie i wyłączanie silnika oraz nagły spadek poziomu paliwa w zbiornikach. Dodatkowo, co jest niezwykle istotne, pozwalają sprawdzić, czy pojazd jest użytkowany we właściwy sposób i rzeczywiście pracuje. Sensory umieszczone np. w urządzeniach sterujących wykrywają ruch manetek, a analizująca je aplikacja EuroFleet pozwala generować raporty efektywności, wykazujące czy pracownik wykonywał zlecone działania przez cały czas spędzony w pojeździe.

W ramach raportów dotyczących efektywności wykorzystania pojazdu zarządca otrzymuje precyzyjne informacje o godzinie i miejscu rozpoczęcia pracy, przebytym dystansie, a także dokładnym momencie wyłączenia silnika i lokalizacji, w której maszyna została zaparkowana. Za sprawą raportów może analizować efektywność wszystkich monitorowanych pojazdów oraz ich operatorów. Otrzymuje wgląd w statystyki godzin pracy wraz z miesięcznym podsumowaniem parametrów. Dodatkowo jest również w stanie sprawdzić jak wiele minut każdego dnia maszyna pracowała nieefektywnie, czyli nie wykonywała działań dla niej przeznaczonych.

Zalety raportów:

  • Możliwość kontrolowania wydajności i efektywności pracy poszczególnych maszyn
  • Dostęp do przejrzystych raportów usprawniających procesy decyzyjne w firmie
  • Możliwość przeglądania archiwalnych danych i obserwowania zmian
  • Dostęp mobilny do wszystkich informacji dotyczących pracy maszyn
  • Poprawa wydajności firmy i analiza efektywności działań jej pracowników
  • Możliwość kontrolowania, czy maszyny/pojazdy rzeczywiście wykonują swoją pracę dzięki czujnikom montowanym w urządzeniach sterujących, np. manetkach
Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal