Bo fajnie jest pomagać

Najnowsze Informacje – Funkcjonalności – Media

Bo fajnie jest pomagać

Kiedy usłyszeliśmy, że Marcinowi „Borkosiowi” Borkowskiemu, który jest ratownikiem medycznym, skradziono samochód, nie mogliśmy nie zareagować. Jego MotoAmbulans zabezpieczyliśmy systemem GanTotal, co pozwoli odzyskać pojazd, gdyby padł łupem złodziei.

„Borkoś” od lat pracuje jako ratownik medyczny. Pomoc niesie także w czasie wolnym od pracy, wykorzystując do tego kupiony za własne pieniądze MotoAmbulans, czyli trzykołowy skuter Piaggio, który wyposażył w sprzęt medyczny. Pojazdem tym przemierza warszawskie ulice, ratując m.in. poszkodowanych w wypadkach. Relacje z akcji zamieszcza na kanale Borkoś na YouTube.

W połowie października, gdy był na jednym z patroli, skradziono mu jego prywatne auto – Mitsubishi Outlandera.

Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec takiej sytuacji. Postanowiliśmy pomóc „Borkosiowi”, który na co dzień sam pomaga. Sprezentowaliśmy mu nasz system GanTotal, pozwalający na lokalizowanie i odzyskiwanie pojazdu w razie kradzieży. Moduły GPS/GSM i radiowy, wchodzące w skład systemu monitoringu, zamontowano w skuterze, a jako dodatkowy element zabezpieczający dodaliśmy brelok zbliżeniowy, który umożliwia powiadomienie o nieautoryzowanym przemieszczaniu się pojazdu. Przekonajcie się sami, oglądając film.

Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać nasz newsletter.
baner_gantotal